הבלוג של דומינה סקס

AddThis Feed Button

אני והאלילה שלי

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 9-3-2009 | מספר תגובות : ( 1 ) | מספר צפיות : ( 6613 )

אני והאלילה שלי

אני בן 18, סטרייט ואוהב לעשות חיים. אני בחור גבוה עם שיער כהה וגוף שזוף. יש לי זין גדול ועבה ועד אותו ערב הייתי בתול. אני והחברה חיפשנו משהו לעשות ואיזה תחת חם לאסוף. החלטנו שנצא לעיר. אנחנו חבורה שנראים טוב ונכנסנו למועדון שאנו מכירים כמו שתמיד אנחנו עושים. הלילה לא היה שונה. הלכנו למועדון שהכרנו ותמיד היה שם הרבה שתייה, בחורות ומוזיקה רועשת. הבחורות תמיד היו ברמה גבוהה. חצאיות קצרות, חלק עליון קטן... כל מה שצריך כדי לגרום לזין שלך לעמוד ישר במראה הראשון.
כשנכנסנו, משכנו אלינו מבטים כרגיל, הלכנו לבר כדי לקחת משקאות לפני שעשינו את דרכינו לרחבה לרקוד. הרחבה הייתה מטורפת, בחורות חמות רקדו ונמרחו עלינו. הייתי אז בתול ולא אוננתי באותו יום, אז הייתי חרמן בטירוף וחיפשתי איזה בחורה. המוזיקה הייתה מעולה והיו הרבה בחורות בכל המועדון. הבטתי סביב וראיתי שחברים שלי לא ממש היססו והלכו לרקוד עם כמה בחורות. הן ממש זרקו את עצמן עליהם ונמרחו על כל הזין שלהם שלדעתי כבר היה קשה.
החלטתי שאני הולך לעשות את הצעד שלי. הבטתי סביב לראות אם יש איזה בחורה שבא לי ללכת עליה. היו כמה בחורות שהיו זורקות את עצמן עליי אבל ידעתי שאני יכול להשיג משהו טוב יותר. בזווית העין שלי ראיתי פתאום בחורה מהממת, גבוהה בלונדינית שרקדה עם חברות שלה. ברגע שראיתי אותה ידעתי שאני צריך לזיין אותה ושזה יקרה הלילה...


היא הייתה די גבוהה ועם חזה גדול ומושלם. בדיוק כמו שאני אוהב. הם נראו טעימים ועגולים. הם דרשו שהזין שלי יבוא ויעמוד ביניהם. היה לה שיער בלונדיני, עיניים כחולות ולבשה ג'ינס צמוד שהרשה לתחת שלה להיראות. הלכתי אליה והתחלתי לרקוד לידה. זה היה הרבה לפני שהיא שמה לב שהייתי שם ושרציתי אותה. רקדנו מאוד קרוב, לפי הקצב. התחיל להיות לנו חם והזענו, והתחלתי להיות ממש חרמן ומתאווה.
היא הייתה הבחורה הכי חמה שראיתי בכל הזמן האחרון ואני רקדתי אתה. כל הקרבה הזו גרמה לזין שלי להתחיל לעמוד והחלטתי ללכת לבר כדי להירגע מעט. הצעתי לה משהו לשתות והיא אפילו אמרה, "כן, בשמחה... אבל אני לא חושבת שהבר מגיש את מה שאני רוצה...". אחרי שאמרה את זה היא הביאה לי את הקריצה הכי זדונית שיכולה להיות.
לא הייתי בטוח אם הבנתי אותה נכון, אבל חשבתי שאולי כדאי שאקח את הסיכון. לחשתי באוזנה ושאלתי אם היא רצתה לעזוב. היא תפסה את הזין שלי ומשכה אותי לנשיקה עמוקה וחמה. הלשון שלנו החליקה פנימה והחוצה מתוך הפה אחד של השניה. יצאנו מהמועדון החוצה ונפנפנו למונית שתעצור. הלכנו אל הבית שלה אבל הנסיעה אליה הייתה לגמרי שונה. לא יכולנו להוריד את הידיים אחד מהשניה והתנשקנו כל כך בלהט שכמעט אכלתי אותה. הידיים שלי היו על כל השדיים המושלמים שלה בזמן שהיא שפשפה את הזין שלי דרך המכנסיים. בטח לנהג היה קשה לשמור על העיניים שלו על הכביש.
לבסוף הגענו אל הבית שלה. הוצאתי שטרות מהכיס ושילמתי לנהג. רצנו פנימה והזין שלי כל כך כאב כי הוא היה קשה ורצה להשתחרר על ידי הנסיכה החרמנית הזאת. היא רצה דרך המסדרון אל חדר השינה שלה והורידה את כל החלק העליון שלבשה כולל החזייה כבר בדרך. הלכתי אחריה ובדרך הורדתי את החולצה ובעטתי בנעליים. קפצנו על המיטה והתחבקנו שוב, הפעם התגלגלנו על כל המקום. לא יכולתי להוריד את הידיים מהשדיים המושלמים שלה וגם היא לא יכלה להוריד את הידיים ממני. היא משכה את הג'ינס שלי ותלשה אותם ממני. הזין שלי היה קשה וגדול ונדחק בגלל התחתונים, רק ממתין להשתחרר. היא משכה את התחתונים והזין שלי קפץ החוצה בעמידה זקופה. היא לקחה אותו בידה והחלה לשפשף את כולו בזמן שהיא נותנת לי מבט עמוק בעיניים ונשיקות בכל הפנים. היא הורידה את ראשה מעט למטה לכיוון הכלי שלי והחלה ללקק את ראש הזין שלי בזריזות עם הלשון המקצועית והמיומנת שלה. הייתי בגן עדן. הפעם הראשונה שלי עם אלילה. אחרי שהיא התגרתה בזין שלי כמה זמן היא שמה את השפתיים שלה סביב הזין הגדול שלי. הראש שלה החל לנוע מעלה ומטה כשהיא מצצה את כולו ועשתה קולות מציצה מטורפים. היא כל רגע גם עשתה קולות של "ממם..", דבר שגרם לי לרעידות בכל הגוף והגביר את התשוקה המינית שלי. אהבתי את זה, ואני בטוח שגם היא. היא החזיקה אותי על קצה האורגזמה. חשבתי שאני הולך להתפוצץ ולהרוס את הכל אבל היא עשתה את הכל יותר מדי טוב מכדי לתת לזה לקרות. היא השכיבה אותי על המיטה והחלה ללקק את הזין שלי לכל אורכו. אז היא החלה ללקק ולמצוץ את הביצים שלי בפראיות. היא הכניסה את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלה עד שהביצים שלי חבטו בסנטר שלה.
מה שהיא עשתה לאחר מכן היה לא צפוי. היא המשיכה לשפשף את הזין שלי תוך ליקוקים ומציצת הביצים. היא ירדה קצת יותר למטה והחלה ללקק את התחת שלי. היא ניסתה להחדיר את הלשון שלה לתוך החור שלי אבל היא רק ליקק עם הקצה. ההרגשה הזאת גרמה לי להשתגע וחשבתי שזה הולך להעיף אותי אל השיא. היא שיחררה את הזין שלי והמשיכה ללקק את החור שלי, בכל ליקוק הזין שלי זז. זאת הייתה הרגשה נפלאה. היא נתנה לק אחרון על התחת שלי ונעמדה כשהיא מביטה בי ואומרת, "תורי". עמדתי והיא נשכבה על המיטה שלה כשהתחת שלה באוויר. פתחתי את הכפתורים שלה והורדתי את הג'ינס שלבשה. הצרות של הג'ינס עשו את העבודה קשה, אבל הפרס היה שווה את זה. התחת שלה היה מול הפנים שלי והיה נראה אפילו טוב יותר מחוץ למכנסיים. היא לבשה תחתון חוטיני שחור יפה. ליקקתי ונישקתי את התחת שלה וליטפתי בין הרגליים שלה. הרגליים שלה היו ארוכות ומאוד סקסיות. הזזתי את עצמי סביבה וסובבתי אותה כדי לקבל גישה ישירה יותר לכוס שלה ולשדיים היפים והסקסיים שלה. התנשקנו בצורה מטורפת.
התיישבתי כדי להוריד את התחתונים שלה ובדיוק אז ראיתי את זה. קצה הזין שלה קפץ מחוץ לחוטיני השחור שלבשה. הוא היה גדול. הייתי המום !!!!
לקחתי צעד אחורה וכל מה שיכולתי לומר היה "ואוו !". היא ענתה לי, "אני מצטערת שלא אמרתי לך, פשוט לא ידעתי איך יכול לעזוב אם אתה רוצה...". ההחלטה שלי הייתה מהירה ומפחידה. הלכתי לכיוון שלה, תלשתי את התחתונים שלה ותפסתי את הזין הגדול והקשה שלה. הייתי המום מהזין שלה, הוא היה יפה וגדול. מעולם לא חשבתי על גברים או על זין לפני כן. אבל זאת הייתה בחורה, בחורה כוסית מאוד... עם תחת נפלא, שדיים יפים והזין הכי יפה שאוכל לגמור אתו.
ידעתי שאני חייב לזיין אותה. לפתע זה הכה בי, שהפעם הראשונה שלי הולכת להיות עם קוקסינל, והפעם הראשונה שלי שאני הולך לזיין בחורה בתחת. המחשבה הדליקה אותי כל כך שהזין שלי שכבר היה קשה נעשה קשה יותר.
שפשפתי את הזין הגדול שלה והחלטתי שאני הולך לקחת אותו בפה שלי. אחרי הכל, לא יכולתי שלא לגמול על טובה. לזין שלה היה טעם נהדר, חשבתי שזה יהיה מוזר, אבל ללקק את הזין הסקסי הזה הרגיש בדיוק בשבילי.
ליקקתי את קצה הזין שלה ולבסוף הכנסתי את כולו פנימה. עכשיו כבר הכנסתי אותו פנימה והחוצה כשהראש שלי זז למעלה ולמטה. כל הזמן הזה עיסיתי וליטפתי את השדיים שלה. ליקקתי את הביצים שלה ומצצתי אותן בפראיות, ממש כמו שהיא עשתה לי. נהניתי מזה ללא ספק והזין הקשה שלי התחנן לתשומת לב. הרמתי את הרגל שלה למעלה ומיקמתי את הפנים שלי בתחת שלה. התחלתי ללקק את התחת שלה, הכנסתי את הלשון שלי לתוך החור הצר שלה.
נעמדתי ושמתי את ברכיי ליד כל אחד מהשדיים שלה. תפסתי את שתי השדיים והצמדתי אותם יחד. דחפתי את הזין שלי ביניהם והתחלתי לזיין לה את השדיים. בכל פעם שדחפתי קדימה היא פגשה את קצה הזין שלי עם הפה שלה וליקקה אותו. אז היא הובילה את הזין שלי לתוך הפה שלה והחלה למצוץ וללקק אותו בטירוף. תפסתי את הזין שלה ושפשפתי אותו בזמן שהיא עבדה על שלי. לקחתי את ידי השנייה ודחפתי אצבע לתוך החור תחת הצר שלה. זיינתי את החור שלה עם האצבע בזמן שהיא מצצה את הכלי שלי.
עמדתי ומשכתי אותה לקצה המיטה. התכופפתי מעט וירקתי כדי למרוח את הרוק על החור שלה. נעמדתי בחזרה ודחפתי את הזין שלי לתוך החור הצר שלה. התחלתי להחדיר אותו החוצה ופנימה באיטיות. ההרגשה הייתה נפלאה. הגברתי את הקצב ומהר מאוד היינו בזיון מטורף ומהיר. הזין שלה עמד כמו בתצוגה אבל עדיין קשה ועומד. לקחתי אותו בידי והתחלתי לשפשף בזמן שדחפתי את הזין שלי עמוק לתוך החור הצר שלה.
שינינו תנוחה ועכשיו הייתי אני ששכבתי על המיטה בזמן שהיא ישבה מעליי. היא קפצה למעלה ולמטה על הזין שלי. בכל קפיצה הזין שלה והשדיים קפצו והיא גנחה בטירוף. הבטתי בזין שלה כשהוא קפץ בזמן שזיינתי אות החור הצר והחם שלה. זה היה אחד הדברים היותר סקסיים שעשיתי. תפסתי את הזין שלה ושפשפתי אותו בזמן שהיא קפצה עליי. יכולתי להרגיש איך היא מגיעה קרוב יותר כשהחור שלה התכווץ סביב הזין שלי. היא שחררה גניחה מטורפת וסקסית והחלה להתפרץ. הזרמים של הזרע שלה השפריצו על החזה והשדיים שלה היו מלאים בנוזל החם והדביק שלה. היא הפסיקה לקפוץ על הזין שלי ונשכבה עליי כך שהזין שלי מרח את הכל על השדיים הגדולים שלה.
שנינו קמנו וכרעתי ברך לפניה. ליקקתי את כל הזרע מהשדיים שלה וגם ליקקתי את הכל מהזין שלה. הזרע שלה היה מתוק וטעים. עכשיו התנשקנו וחלקנו את הזרע שלה בין השפתיים של שנינו. לא יכולתי להחזיק מעמד עוד הרבה זמן והזין שלי כבר היה מוכן להתפוצץ. היא ירדה על ברכיה לפניי ודחפה את הזין שלי לתוך הפנים שלה כשהיא אוחזת בתחת שלי. היא החלה למצוץ את הזין שלי בזמן ששמה אצבע על החור של התחת שלי. דחפתי ופמפמתי את הזין שלי בתוך הפה שלה. היא ידעה מה הולך לקרות, ורגע לפני שהתחלתי לגמור היא דחפה את האצבע לתוך החור שלי. גמרתי כמו שלא גמרתי מעולם והיא ניסתה לקחת את הכל בתוך הפה שלה. היא בלעה את כל מה שיכלה לבלוע, למרות שחלק מזה נזל על השדיים המתוקים שלה. אבל הייתי יותר משמח לנקות את כולה. שנינו נפלנו על המיטה תשושים וחלקנו את הנוזלים של שתינו. היינו ממש עייפים וחלשים ושקענו בשינה כשהזין של כל אחד מאתנו ביד של השני. בבוקר שלמחרת קמתי עם זקפה מטורפת ועם האלילה שלי לצדי.....

כל הזכויות לסיפור זה שייכות לחברת טופ קוד בע"מ. כל המעתיק סיפור זה צפוי לתביעה משפטית.
תגים : חצאיות , חמות , בחורה , חם , בלהט , המיטה , אורכו | בקטגוריה : סיפורי סקס קוקסינליות
[ לעלות למעלה ]תגובות גולשים


מאת : פוש נכתב בתאריך : 1/7/2010 9:23:00 AM אחלה סיפור רואים שאתה חולה על קוקס שם

תגובה להורדת שורה הקלד [br]