הבלוג של דומינה סקס

AddThis Feed Button

מיקי ואני בזיונים פראיים

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 4-3-2009 | מספר תגובות : ( 4 ) | מספר צפיות : ( 6365 )

מיקי ואני בזיונים פראיים

הכרתי בחור בשירותים הציבוריים שאונן בעמידה ליד המשתנה הפתוחה. פתחתי רוכסן המכנסיים שלי והורדתי אותם מעט כדי שהוא יוכל לראות את החבילה שיש לי בתוך התחתונים. הוא היה נואש לקצת משחקי זין... הוא היה גבר נשוי שהיה פרוד מאישתו ומארבעת ילדיו. הוא גר בדירת חדר והיה חייב להתמודד עם התסכול המיני שלו אז הוא אונן בשירותים ציבוריים. ככל הנראה שהיה סקס מניאק ואישתו לא יכלה להתמודד עם כל הסקס שהיה רוצה. כבר היו לה ארבעה ילדים וסבלה מארבע הפלות. הוא רצה סקס 3 או 4 פעמים ביום. שמו של הבחור היה מיקי, הוא ביקש ממני למצוץ לו את הזין. כבר עכשיו המראה של הזין העומד שלו כבר משך אותי. "בוא נלך לסמטה בחוץ", אמרתי. הוא מיד הסכים. מיקי מיד הוריד את מכנסיו והפיל אותם יחד עם התחתונים. ירדתי על ברכיי מול מיקי ולפני שהיה לי זמן למקם את עצמי מולו הוא כבר דחף את הזין שלו לתוך הפה שלי. "תמצוץ אותו חזק הומו מזדיין", הוא אמר. אחרי כ-10 דקות של מציצה אינטנסיבית הייתי חייב לקום כדי לשאוף אוויר. הצעתי לו את התחת שלי ואמרתי לו שהוא משומן טוב ושהוא (התחת) רעב לזין שלו. זה עניין אותו. "יש מיטה שנוכל להזדיין עליה ?", הוא שאל. "או כן", עניתי. הוא סיפר לי על כמה אנשים שכבר מצצו את הזין שלו בעבר אבל הוא אף פעם לא זיין מישהו בתחת. בגלל שמיקי היה כל כך נואש לזיונים הוא היה מוכן לנסות כל דבר כדי לספק את התאוות שלו. הוא הלך איתי לאוטו שלי ונסענו אלי הביתה. מהרגע שהגענו מיקי היה מוכן להתפשט ולהיכנס לאקט רציני של זיונים. הוא הוריד את המכנסיים שלו ונשאר עם התחתונים. לאחר מכן הוא נשכב על הספה והתחיל לשחק עם הזין שלו. הלכתי לחדר השינה ולבשתי את התחתונים הכי סקסיים שלי וחזרתי לסלון. הזמנתי אותו לחדר השינה וכששכבתי על המיטה הוא תלש ממני את התחתונים ודחף את הזין שלו ישר לתוכי. "בוא נראה מה ילד סקסי כמוך יכול לעשות", אמר. כבר אז הייתי מודע לכך שהוא חולה מין ורעב לזיונים. זה לא שינה כלום כי החור שלי היה זקוק לזין. מיקי רק דחף את הזין שלו בסיבוב תוקפני. בזמן שזיין אותי הוא קרא בשמות כמו 'הומו', 'זונה', 'מזדיין', אבל אני נהניתי מהדומיננטיות שלו. לא עבר הרבה זמן עד שהוא השפריץ את כל הזרע שלו בתוכי. כשהוא גמר הוא הוציא את הזין שלו החוצה וטפטף את היתרה על הסדינים. בזמן שהוא שכב על המיטה הוא החמיא לי על החור הצר שלי. עברו כבר בערך 9 חודשים מאז שהוא זיין את אישתו, אז הזין שלו התגעגע לחור שבו יוכל לירות את הזרע שלו. אמרתי לו שעדיין הייתי חרמן וכדי לא לאכזב אותי הזין של מיקי עמד והזדקף והתחיל להיות קשה שוב. הפעם הוא זיין אותי מאחור כך שיכלתי לאונן לעצמי. הזקפה השניה של מיקי החזיקה יותר זמן אז החור של התחת שלי היה מנוצל עד שהוא קיבל את הסיפוק שלו. מיקי לא רצה ללכת הביתה והתעקש להישאר ללילה של זיונים. הוא היה עכשיו מעורר מינית לחלוטין.


לכל מקום שהלכתי אפילו לשירותים, מיקי היה מאחורי, דוחף אצבעות או מלטף את התחת שלי. הוא אמר שהוא רוצה להוציא את כל התועלת מהתחת שלי כי אין דאגות של מחזור, הריון, שינויי מצב רוח ודברים כאלה. זאת הייתה הפעם הראשונה שהוא זיין תחת של גבר והוא ממש נהנה מהחוויה. מאז שאישתו הייתה בהריון לפני 12 שנה, הוא זיין אותה בכל רגע אפילו כשהיא הייתה במחזור. מיקי העיר אותי לפחות 5 פעמים כדי שאני ימצוץ לו את הזין או שהוא יזיין אותי. בבוקר, אחרי שמיקי זיין אותי התארגנתי לעבודה. הוא התחנן אליי שאפגש אתו באותו ערב. אמרתי לו שניפגש אבל בתנאי אחד, שהוא ימצוץ לי ויבלע את כל הזרע. הוא אמר כן מיד.
מיקי לא אונן כל היום כדי לשמור את כל הזרע שלו למפגש הזיונים בערב. נפגשנו ב-5 אחר הצהרים. מהשעה בערך 5 וחצי מיקי היה כמו דבק. או שהזין שלו היה בתוך התחת שלי או שמצצתי אותו או שהוא מצץ את שלי. הוא שאל אותי אם אני רוצה להיות זונה. המשכנו כמו שהוזכר קודם ובכמה חודשים לאחר מכן, מיקי היה פוגש גברים צעירים יותר או מבוגרים יותר בשירותים ציבוריים שרצו זונות גבריים כדי להעביר זיונים. היו צעירים והיו מבוגרים. בגלל שהייתי כל כך מנוסה הייתי גובה שכר יותר גבוה. אני חושב שמיקי חשב על עצמו כי הוא יכל לעשות כסף מכך שהיה סרסור. עשה רושם שמיקי היה מסופק רק מלזיין את התחת שלי. אני חושב שזה בגלל שהוא לא היה צריך לרדוף אחרי נשים שייתנו לו לזיין אותן. עצם כך שהיה לו את החור שלי שהיה מחכה לו וזמין 24 שעות ביממה כדי לספק את התאוות שלו.
מה שהיה הכי מדליק את מיקי היה לזיין את החור שלי לפני אנשים אחרים. הוא אהב קהל ולהשפיל אותי מולם בעזרת הדומיננטיות שלו ולבסוף לקבל מחמאות. בגלל כל העבודות של מיקי הוא היה יכול להיפגש עם אנשים מבוגרים יותר וצעירים יותר בשירותים ציבוריים ובמקומות אחרים בשעות היום. זה אפשר שלו לפגוש אנשים שרצו קצת משחקי זין ולפעמים כשהיו אנשים שלא רצו למצוץ את הזין שלו אלא לזיין תחת של גבר, הוא היה מתקשר אלי ואם הייתי פנוי הוא היה מסדר לי מפגשים בערב. מיקי היה מתקשר אלי לדירה כל יום במשך 6 שבועות כדי לזיין אותי. על אף שלא היה לו הרבה כסף הוא היה יכול לספק את התאוות המיניות שלו כל לילה. חלומו של מיקי היה שתהיה לו אישה שתהיה מוכנה לעשות את כל הדברים שהוא היה רוצה. למצוץ את הזין שלו, שתהיה מוכנה לזיונים קשים כל יום וכל מיני דברים כאלה. אחרי שהיה מזיין אותי הוא היה מסופק.
לאחר כמה זמן הוא חזר לאישתו שהיה קשה לה להתמודד עם גידול 4 ילדים לבד. לגבי הצרכים המיניים של מיקי, אישתו מעולם לא סיפקה אותו באמת אבל הוא מבקר בשירותים מדי פעם.
לא ראיתי את מיקי כל כך בזמן האחרון אבל הוא היה מתקשר אלי מדי פעם כדי לספק את התסכולים המיניים שהיו לו.

כל הזכויות לסיפור זה שייכות לחברת טופ קוד בע"מ. כל המעתיק סיפור זה צפוי לתביעה משפטית.
תגים : בשירותים , לסמטה , הספה , תלש , רעב , החור , מעורר | בקטגוריה : סיפורי סקס הומואים
[ לעלות למעלה ]תגובות גולשים


מאת : מישהו!!!!!!!!!!! אוהד נכתב בתאריך : 5/30/2011 7:33:00 PM תביא את המספר שלו מאת : יהודה נכתב בתאריך : 4/23/2014 3:44:00 PM יש לי זיין טוב ונקי מיי ש מעוניין ישאיר הודעהמי שמעניין למצוץ בבקשה מאת : גון נכתב בתאריך : 6/2/2014 6:32:00 PM אני מחפש גבר חתיך אגב אני דוגמן עליתי לישראל ועשיתי הגדלה במין ויש לי קוביות בבטן ושעיר בלונדיני ועניים כחולות מי פנוי אני בן20 מחפש עד גיל 28 מאת : גון נכתב בתאריך : 6/2/2014 6:35:00 PM אני מחפש גבר חתיך אממממממ. שם

תגובה להורדת שורה הקלד [br]