הבלוג של דומינה סקס

AddThis Feed Button

הגשמת פנטזיות

מאת : הנהלת האתר | נכתב בתאריך : 9-11-2009 | מספר תגובות : ( 4 ) | מספר צפיות : ( 8294 )

הגשמת פנטזיות


אני כל כך אוהב את האישה שלי עד שהחלטתי להגשים לה פנטזיה ולאפשר גם לגבר זר לזיין אותה.
אנחנו זוג בני 30 מהצפון בעלי תפקידים בכירים בחברות תקשורת וכמובן, נראים מעולה.
חיי המין שלנו מאוד פתוחים ואנחנו משתפים האחד את השני ברצונות השאיפות והפנטזיות המיניות שלנו ולאחר מחשבה מרובה החלטתי גם להגשים לה את הפנטזיה העיקרית שלה:
גבר זר יזיין אותה בזמן שאני צופה בהם מהצד.
החלטנו לצאת בסוף שבוע ולנסות לצוד בחור שרירי וגבוה עם כלי שיוכל לפנק את אישתי כמו שהיא אוהבת ולכן יצאנו לאחד מהפאבים הידועים כפיק – אפ בר.
התיישבנו בפינת הבר וצפינו בגברים ההולכים ושבים תוך מטרה למצוא את האחד עבור אישתי.


לאחר כשעה של ציפייה נכנס בחור גבוה וחטוב עם מראה כללי מאוד מרשים ואשתי מיד חייכה ואמרה שזה הבחור שהיא רוצה שיזיין אותה הלילה,האישור ניתן על ידי ואישתי יצאה לצוד.
לאחר שניגשה אל הבחור ושוחחה אתו מספר דקות המבט שלו הופנה אליי בחיוך של הסכמה.
נסענו חזרה לביתנו כשהבחור נוסע בעקבותנו, עלינו לדירה ואני הנחתי כסא בצד החדר ואפשרתי להם לזרום...
הבחור התברר כמקצוען אמיתי, הוא מיד הוריד את אישתי על הברכיים פתח לה את הפה והתחיל לדחוף לה עמוק לתוך הגרון מבלי לאפשר לה לנשום ותאמינו לי היה לו כל כך גדול שהיא באמת לא נשמה.
לאחר שהוא העמיד את הזין הוא סובב את אישתי והתחיל לדהור לה על הכוס מאחור תוך כדי כך שהוא מצליף לה על התחת חזק עם היד עד שהתחת התחיל להיות אדום מרוב סימנים.
אשתי שלא קיבלה זין אחר כבר למעלה משש שנים התחילה לצרוח כמו בימים הטובים.
לאחר מכן, הוא התחיל ללקק לה את החזה הגדול שלה ומרח מסביב הרבה שמן לחלקות מוגברת והניח את הזין שלו בין השדיים שלה והתחיל לשפשף אותו כשאישתי פותחת את הפה ומקבלת אותו מאזור החזה ישירות לתוך הגרון.
משם הוא התחיל ללקק לה את כל הגוף כל הדרך למטה עד שהגיע חזרה לכוס והתחיל ללקק לה אותו בתנועות מעגליות עם הלשון כשמדי פעם הוא תופס את הדגדגן שלה עם השפתיים ומוצץ.
אשתי כל כך נהנתה עד ששכחה שאני בכלל בחדר אבל אני הייתי שם והתבוננתי בקנאה בגבר שמזיין את אישתי.
אישתי כל כך התחרמנה מהמציצות של הבחור שלא יכלה לעצור את עצמה יותר והתחילה להשפיך לו בתוך הפה כמו שמעולם לא ראיתי אותה משפיכה.
הבחור הרגיש שהיא משפריצה לו בפה ולאחר שהוציאה הכול שאל אותה אם היא רוצה שהוא יגמור לה בכוס עכשיו והיא צעקה עליו ואמרה לו שימשיך לזיין אותה.
היא תפסה לו את הזין, ליקקה והרטיבה לו אותו והתחילה לשפשף אותו עד שהוא עמד מספיק כדי לזיין אותה ואז היא משכה לו את הזין שוב לכיוון החור של התחת ואמרה לו שיפתח לה כבר את החור של התחת.
הבחור מיד עזר לה להחזיק ולכוון את הזין לחור ויחד שניהם התחילו להכניס לה את הזין לחור תוך כדי צעקות ברקע של אישתי הסובלת מהכאב.
לאחר שכל הזין נכנס לה, הוא טיפס עליה והתחיל לפתוח אותה עמוק עמוק עד שהיא כבר לא יכלה לסבול את הכאב והתחננה לפניו שיגמור ויגאל אותה מהייסורים.
הבחור שלף את הזין מהחור והתחיל לשפשף אותה מעל התחת שלה והשפריץ לה על החלק החיצוני של הכוס.
לאחר שגמר אישתי ביקשה מימנו שימרח לה את השפיך על כל הגוף כדי שתוכל ללכת לישון דביקה בלילה והוא ניגב את השפיך בשתי ידיו ומרח לה על הפנים.
הבחור התלבש ועזב בסיפוק גדול ואני צפיתי כל הלילה באישתי שישנה מולי עם השפיך של הבחור על הפנים שלה.
השבוע תורי להגשים את הפנטזיה שלי והפעם אישתי זו שתצפה בי קורע את הכוס של אחת הבנות שאצוד בפאב.

תגים : סקס , סיפורי סקס , זוג נשוי , סקס מזדמן , זין | בקטגוריה : סיפורי סקס רגילים ואורגיות
[ לעלות למעלה ]תגובות גולשים


מאת : חסוי נכתב בתאריך : 8/7/2010 1:59:00 PM אחלה סיפור מאת : Arturo נכתב בתאריך : 8/3/2012 9:59:00 PM That kind of tinhking shows you're on top of your game מאת : ijtvpnayqqg נכתב בתאריך : 8/4/2012 6:17:00 PM lFfhIP , [url=http://kbyqbaxfbdhg.com/]kbyqbaxfbdhg[/url], [link=http://biamribnlgst.com/]biamribnlgst[/link], http://pbsmizhjbbbu.com/ מאת : pahqoi נכתב בתאריך : 8/7/2012 5:01:00 AM NsJSY1 , [url=http://yktneveykegp.com/]yktneveykegp[/url], [link=http://axgpcgihhtxg.com/]axgpcgihhtxg[/link], http://tdixuzrvfxjk.com/ שם

תגובה להורדת שורה הקלד [br]